OKEY OYNA

Mobil Uyumlu hem sohbet hemde okey oynayabileceğiniz platformumuz aktif olmuştur, yapmanız gereken ücretsiz şekilde üye olarak yeni bir ortama merhaba demek olucaktır.Aynı şekilde radyo dinleyebilir ve salon genelinde sohbet edebilirsiniz.Okeybe.com adresi sizlere kaliteli bir ortam sunmak için kurulmuştur.Tamamen ücretsiz ve kolay kullanıma sahiptir.

MOBİL SOHBET

Uygulamalı Mobil Sohbet’de Toplumuzda iletişim konusunda sıkıntı yaşayan birçok kişi yer almaktadır. Bütün bu sorunları çözmek mümkün olduğu gibi çekingen kişilerde her anlamda kaliteli ve seviyeli sohbetler edebilmek için hazin.net gibi sosyal siteleri kullanabilmektedir. Sosyal sitelerde iletişim kurmak yüz yüze iletişim kurmaktan sizler için daha kolay olacaktır. Bu tür platformlara ulaşabilmek için yapılması gereken ise sadece IOS ve Android uygulamalar ile mümkün olmaktadır.

Profil Sistemi Aktif

1 Temmuz 2019 / 13:21 / 368 kez okundu.

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, sadece hazin.net ve askderyasi.com sunucularında kayıtlı nickler için geliştirilmiş profil sistemimiz aktif haldedir, sizlerde sunucumuza nick’i kayıt ettikden sonra nick’iniz ve onun şifresiyle sisteme giriş yapabilirsiniz.

Haydi aramıza katılın 🙂

BENZER YAZILAR
Yorumlar

    Yorum Yaz

    Chat Rulet