OKEY OYNA

Mobil Uyumlu hem sohbet hemde okey oynayabileceğiniz platformumuz aktif olmuştur, yapmanız gereken ücretsiz şekilde üye olarak yeni bir ortama merhaba demek olucaktır.Aynı şekilde radyo dinleyebilir ve salon genelinde sohbet edebilirsiniz.Okeybe.com adresi sizlere kaliteli bir ortam sunmak için kurulmuştur.Tamamen ücretsiz ve kolay kullanıma sahiptir.

MOBİL SOHBET

Uygulamalı Mobil Sohbet’de Toplumuzda iletişim konusunda sıkıntı yaşayan birçok kişi yer almaktadır. Bütün bu sorunları çözmek mümkün olduğu gibi çekingen kişilerde her anlamda kaliteli ve seviyeli sohbetler edebilmek için hazin.net gibi sosyal siteleri kullanabilmektedir. Sosyal sitelerde iletişim kurmak yüz yüze iletişim kurmaktan sizler için daha kolay olacaktır. Bu tür platformlara ulaşabilmek için yapılması gereken ise sadece IOS ve Android uygulamalar ile mümkün olmaktadır.

Gurbet sohbet odaları

19 Aralık 2019 / 0:15 / 114 kez okundu.

Gurbet Sohbet

‘Dogdumuz yer degil doydugumuz yer vatanımız” derler ve buna bir cok örnek gösterebiliriz çogaltabilirz.Hayat şartlarımız farklıdır elbette kimi memleketinde eli ekmek tutar yaşamaya çalışır

kimide tüm herşeyini bırakıp ekmek davası için yerini yurdunu vatanını sevdiklerini bırakmak zorunda kalıp uzak diyarlara yani gurbete yaşam savaşı vermeye ailesine daha güzel bir gelecek sunmak için çalışmaya hayatlarini sürmek için göç ederler.Tabiki şartlardan dolayı her an  gelme şansları yoktur bu yüzden sosyal medya, telefon,televizyon aracılıgı ile azda olsa vatanından bir haber sevdikleri ile irtibat kurarlar haberdar olurlar.Tabiki her gurbet’te olanlar için gecerli degil bu olurya mutlaka aramızda vardır bu şekilde orada ikamet edenlermiz dedgimiz gibi Orda kimseyi fazla tanımadıkalrı için çevresi olmadıgı için veya gezmek için bir yer bilmedikleri için tıkanıp kalmamaları için WWW.HAZİN.NET sanal sohbet ortamını bizlere  eglenceli saglam güvenilir arkadaşlıklar, dostluklar, edinmemek için bu ambiansı yani WWW.HAZİN.NET platformunu hazırlamışlardır. Gayet sıcak bir proje ile bizlere azda olsa gurbete olmadıgmızı anımsatacak memleket hasretnini vatan hasretini azda olsa dindirecek harika bir radyo yayincılarıyla eglenceli bir WWW.OKEYBE.COM oyun sitesiyle bizlere bambaşka bir güzellik sundukları için minnetarız.sohbetmi etmek istiyorsunuz en sevyelisinden mevcut,muzikmi dinlemek istiyorsunuz o an aklınızdan bir sarki mı geçti anında istek isteyip yayıncılarımızadan canlı canlı adınızı duymak ve hoş duygularla keyfini cıkartması kalıyor bizlere.Güzel güzel istediginiz müzikleri dinlerken aynı anda www.okeybe.com sitemizde okey oynamanın zevki bir başka olmazmı ne dersiniz bence harika olur gırgır şamata eşliginde.Sevgili kullanıcılarımız ben yanlızım zamanım geçmiyor hep aynı şeyleri yapmaktan sıkıldım diyorsanız dogru yerdesiniz.Gurbettesiniz bir sanal sohbet sitesine giriyorsunuz vatanımızın dört bir yanından belkide hemşeriniz veya aynı semt te veya aynı mahallede yaşadıgnız bir arkadaşınız bir sevdginize denk gelebilmesi tabiki imknalarımız içindedir.Gurbet Sohbet sitesi için gelen efendi insanları birbilerine bir adım daha yaklaştıran bir ortamı bizler için hazırlayan ve ayrıca yukarıda belirttigim gibi vatanıma uzagım gurbetteyim deme bir harf kadar yakınsınız en kısa zamanda tüm hasretlerimizin bitmesi dilegiyle.emegi geçen tüm arkadaşlara saygılar sevgiler olsun.Başarılarının devamını dilerim.

BENZER YAZILAR
Yorumlar
 • 19 Aralık 2019 / 00:57
  AbdulCabbar

  Gurbetten sohbet ediyorum saygilar cok seviyorum burayi cikin cikin gelin kizlar jdjfjsd

 • 19 Aralık 2019 / 00:59
  TataR

  Gurbetçi arkadaşlarımızında aramıza katılmasıyla daha güzel bir aile ortamı kurmak adına elimziden geldiğince çabalıyoruz.

 • 19 Aralık 2019 / 01:11
  Didem

  Vatan gibi sicak Hazin.net ailemize hepinizi bekliyoruz.

 • 19 Aralık 2019 / 01:29
  SekerPare

  Sıcak,samimi aile ortamımız da gurbetçi arkadaşlarımızı da görmek isteriz. Hepinizi hazin.net ailesine bekleriz 🙂

 • 19 Aralık 2019 / 01:44
  BidiBidi

  Ailemize sizde katılmak istemez misiniz? =) Gurbetçi arkadaşlarımız bir nebze de olsa vatan özlemini gidermek adına hepinizi bekliyoruz =)

 • 19 Aralık 2019 / 23:44
  UygaR

  Gurbetçi kardeslerimizide aramızda görmek bizi onurlandırır. Hep baraber sıcak sohbetler köklü ve kalıcı arkadaşlıklar temenni ederim.

Yorum Yaz

Chat Rulet