OKEY OYNA

Mobil Uyumlu hem sohbet hemde okey oynayabileceğiniz platformumuz aktif olmuştur, yapmanız gereken ücretsiz şekilde üye olarak yeni bir ortama merhaba demek olucaktır.Aynı şekilde radyo dinleyebilir ve salon genelinde sohbet edebilirsiniz.Okeybe.com adresi sizlere kaliteli bir ortam sunmak için kurulmuştur.Tamamen ücretsiz ve kolay kullanıma sahiptir.

MOBİL SOHBET

Uygulamalı Mobil Sohbet’de Toplumuzda iletişim konusunda sıkıntı yaşayan birçok kişi yer almaktadır. Bütün bu sorunları çözmek mümkün olduğu gibi çekingen kişilerde her anlamda kaliteli ve seviyeli sohbetler edebilmek için hazin.net gibi sosyal siteleri kullanabilmektedir. Sosyal sitelerde iletişim kurmak yüz yüze iletişim kurmaktan sizler için daha kolay olacaktır. Bu tür platformlara ulaşabilmek için yapılması gereken ise sadece IOS ve Android uygulamalar ile mümkün olmaktadır.

Gizlilik politikası

14 Nisan 2019 / 19:52 / 18 kez okundu.

Gizlilik Sözleşmesi

Sohbet sitelerinde keyifli bir zaman geçirilebilmek için gizlilik kuralları önemli bir rol oynuyor. Çünkü sohbet sitelerine giriş sağlandıktan sonra yapılacak sesli ya da görüntülü sohbet metinleri bir üçüncü şahsa aktarılması noktasında uluslar arası kurallarda olması gerekiyor. Söz konusu gizlilik sözleşmesi ise genel anlamda mobil uygulamalardan internet sitelerine kadar çevrim içi ya da çevrim dışı toplanacak bilgilerin korunmasını içermektedir.

Kişisel Veriler Nedir?

Sohbet sitelerinde kullanıcıların tanımlanmasını kolaylaştıran ve diğer kullanıcılar ile arasında ayrılığını sağlayan bilgilerin bütünü kişisel veriler olarak bilinmektedir. Chat sitelerine üyelik işlemi yaparken tüm kullanıcılar isim ve adres gibi çeşitli bilgileri vermektedir. Söz konusu olan bu bilgilerin hepsi kişisel verilen kapsamında değerlendiriliyor. Her kullanıcı kendi şehrinden birisine ulaşabilmek istediği için yaşadığı şehri çekinmeden belirtebiliyor.

Kişisel Verilen Toplanması

Söz konusu kişisel veriler birden farklı yollar ile toplanabilmektedir. Genelde kişisel veriler direkt olarak kullanıcıların kendisinden sağlanıyor. Kullanıcılar sohbet sitesine giriş yaptığında site yönetimine doğrudan bilgilerini hemen iletmiş oluyorlar. Site yönetimi söz konusu verileri tabanda depolamaya alıyor. Aynı zamanda çevrimdışı şekilde çalışan uygulamalarda kişisel verileri toplayabiliyor. Hal böyle olunca kişisel veriler hem çevrim içi hem de çevrim dışı şekilde toplanabilme özelliğine sahiptir.

Kişisel Verilen Sitelerde Depolanması

Kullanıcılar sohbet sitesine üye olmasından itibaren vermiş olduğu tüm bilgileri sitede veri taban kısmında depolanıyor. Fakat söz konusu gizlilik sözleşmesi esas alınmasından dolayı da bilgiler belirli bir sürede depolanmaya alınıyor. Gizlilik sözleşmelerindeki yapılacak güncelleştirmeler ise belirli dönem aralıkları ile yapılıyor. Gerçekleşen her güncelleştirme sonrasında kişisel verilen depolandığı alanlar tekrar yenilenmiş oluyor. Her kişisel veri genel anlamda 10 yıl süre ile saklanıyor. Hiçbir şekilde bu bilgiler üçüncü bir şahıs ile paylaşılması da söz konusu değildir.

BENZER YAZILAR
Yorumlar

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

    Chat Rulet